Nowe terminy wizyt 2019 r.

Limit miejsc został wyczerpany.

 „Otwarta Oczyszczalnia” to wspólna inicjatywa Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej i Saur Neptun Gdańsk. W jedną sobotę sierpnia (24.08.19 r.) i września (14.09.19 r.) Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód zostanie otwarta dla zwiedzających. Każdy zainteresowany tematyką oczyszczania ścieków może zapisać się na wizytę poprzez wypełnienie formularza dostępnego w zakładce ZAPISY.

Gdzie wydarzenie będzie miało miejsce:

 

Oczyszczalnia Ścieków Gdańsk Wschód  w Gdańsku przy ul. Benzynowej 26.

 

Kiedy wydarzenie się odbędzie:

 

24 sierpnia oraz 14 września

 

Godziny wejść:

 

10:00, 11:30, 13:00, 14:30

 

 

Trasa wizyty:

Goście przejdą trasą pokrywającą się mniej więcej z drogą, jaką przebywają ścieki w procesie oczyszczania. Na koniec, uczestnicy wizyty będą mieli możliwość zapoznać się z instalacjami, dzięki którym możliwe jest zagospodarowanie biogazu oraz osadów ściekowych, czyli produktów ubocznych procesu oczyszczania.

Warunki uczestnictwa:

Osoba, która chce skorzystać z możliwości zwiedzenia Oczyszczalni, musi się wcześniej zapisać na określony dzień i godzinę, korzystając z formularza udostępnionego na stronie w zakładce ZAPISY.  Zwiedzanie odbywa się wyłącznie w grupie, która może liczyć minimalnie 10, a maksymalnie 30 osób. Nie ma możliwości zwiedzania Oczyszczalni indywidualnie. Zwiedzanie jest możliwe dla osób, które mają ukończone 12 lat. Dodatkowo, dla osób, które nie ukończyły 18 roku życia, zwiedzanie może odbywać się wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.Aktualności

Nowe terminy wizyt 2019 r.

czytaj dalej...

Pierwsza w 2017 r. wizyta za Nami

czytaj dalej...

Brak wolnych miejsc na zwiedzanie w sierpniu i wrześniu 2019 r.

czytaj dalej...